bayat ekmek

bayat ekmek

Online oyun, futbol, siyaset, aşk, mankenler, resimler, ünlüler, müzikler, filmler

AnasayfaKapıTakvimGaleriSSSAramaÜye ListesiKullanıcı GruplarıKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

Eşcinsel futbolculara tavsiye

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
MelihEyup
AdminOlarakBilinenYaşamFormu
AdminOlarakBilinenYaşamFormu

Tecrübe Puanı : 12784
Teşekkür Edilme : 8

MesajKonu: Eşcinsel futbolculara tavsiye   Ptsi Ağus. 29, 2011 7:11 am

Almanya'nın Bayern Münih takımında forma giyen ve ülkesinde kitap çıkartan Philipp Lahm, ilginç konulara değindi.

Yıldız oyuncu kitabında, pek çok antrenörü eleştirmesinin yanında, eşcinsel olmadığını da açıkladı.

Hakkında eşcinsel olduğuna dair çıkan haberlere kitabında değinen Lahm " Öncelikle belirtmeliyim ki ben eşcinsel değilim. Eşim Claudia ile düzmece bir evlilik yapmadığım gibi Köln'de oturan bir erkek arkadaşım da yok" derken, ilk eşcinsel futbolcu olarak bilinen Justin Fashanu'a da değindi.

Bir futbolcunun eşcinsel olduğunu basına kesinlikle açıklamaması gerektiğini söyleyen Lahm kitabında şu ifadeleri kullandı: "Eşcinsel futbolculara bunu basına açıklamamaları gerektiğini tavsiye ediyorum çünkü görüyorum ki bu durum onları Justin Fashanu gibi intihara sürükleyecek."

Norwich City, Nottingham Forest ve Manchester City kulüplerinde oynayan ve eşcinsel olduğunu açıklayan ilk futbolcu olarak bilinen Justin Fashanu, bu konuda gördüğü sert tepkilerin ardından 1998 yılında intihar etmişti.
Kullanıcı profilini gör http://bayatekmek.yours.tv

Eşcinsel futbolculara tavsiye
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Tavsiye romanlar
» Tavsiye eden üyeler
» İşte Süper Bir Şey Bakmanızı Tavsiye Ederim!